plan zajęć
plan zajęć

SZKOŁA PODSTAWOWA W KŁAJU

GALERIA BONA W NIEPOŁOMICACH

SZKOŁA PODSTAWOWA W GNOJNIKU

Poniedziałek

15:00 – 16:00

HIP – HOP/ COMMERCIAL
Dance & Fun 2

16:30 – 18:00

HIP – HOP/ COMMERCIAL
(gr. początkująca)

16:00 – 17:30

KIDS DANCE
grupa Pink Panters

17:30 – 19:00

COMMERCIAL DANCE
formacja Flow

Wtorek

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
(gr. początkująca)

16:00 – 17:00

DISCO DANCE
Dance & Fun 1

17:00 - 18:00

ZUMBA KIDS

15:00- 16:00

HIP – HOP
zajęcia indywidualne

16:00 – 18:00

HIP – HOP
formacja - SZTOS

18:00 - 20:00

COMMERCIAL DANCE
grupa Another Level

Środa

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
Dance & Fun 1

16:30 – 17:30

DISCO DANCE
grupa Dancing Diamonds

20:00 – 21:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Czwartek

19:30 – 20:30

ZUMBA GOLD
– obowiązują zapisy

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
zajęcia indywidualne

16:00 – 17:00

DISCO DANCE
grupa Dancing Diamonds

17:00 – 18:00

KIDS DANCE

18:30 – 19:30

MODERN JAZZ
(gr. początkująca)

Piątek

15:00 – 17:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

16:00 – 17:00

MODERN JAZZ
(gr. początkująca)

15:00 – 18:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

SZKOŁA PODSTAWOWA W KŁAJU

Poniedziałek

15:00 – 16:00

HIP – HOP/ COMMERCIAL
Dance & Fun 2

Wtorek

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
(gr. początkująca)

16:00 – 17:00

DISCO DANCE
Dance & Fun 1

17:00 - 18:00

ZUMBA KIDS

Środa

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
Dance & Fun 1

Czwartek

19:30 – 20:30

ZUMBA GOLD
– obowiązują zapisy

Piątek

15:00 – 17:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

16:00 – 17:00

MODERN JAZZ (gr. początkująca)

GALERIA BONA W NIEPOŁOMICACH

Poniedziałek

16:30 – 18:00

HIP – HOP/ COMMERCIAL
(gr. początkująca)

Wtorek

15:00- 16:00

HIP – HOP
zajęcia indywidualne

16:00 – 18:00

HIP – HOP
formacja - SZTOS

18:00 - 20:00

COMMERCIAL DANCE
grupa Another Level

Środa

16:30 – 17:30

DISCO DANCE grupa Dancing Diamonds

20:00 – 21:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Czwartek

15:00 – 16:00

DISCO DANCE
zajęcia indywidualne

16:00 – 17:00

DISCO DANCE
grupa Dancing Diamonds

17:00 – 18:00

KIDS DANCE

18:30 – 19:30

MODERN JAZZ (gr. początkująca)

Piątek

15:00 – 18:00

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

SZKOŁA PODSTAWOWA W GNOJNIKU

Poniedziałek

16:00 – 17:30

KIDS DANCE
grupa Pink Panters

17:30 – 19:00

COMMERCIAL DANCE
formacja Flow